אוסטאופתיה: האתר לכאבי גב ופריצת דיסק

Sunday, September 18, 2011

אוסטאופתיה


אוסטאופתיה היא צורה של רפואה לא פולשנית ללא שימוש בסמים ידני המתמקד בבריאות הגוף הכולל על ידי טיפול וחיזוק שרירים ושלד מסגרת, הכולל את המפרקים, השרירים ועמוד השדרה כאבי גב. מטרתו היא להשפיע באופן חיובי, הדם העצבים של הגוף ומערכות הלימפה.

טיפול זה הוא הוליסטי ייחודי (כל הגוף) הגישה לשירותי בריאות. אוסטאופתיה לא פשוט להתרכז בטיפול באזור הבעיה, אבל להשתמש טכניקות ידניות כדי לאזן את כל המערכות של הגוף, לספק בריאות טובה רווחה הכוללת.

ד"ר אנדרו טיילור עדיין הקים את הנוהג של אוסטאופתיה ב בסוף 1800 בארצות הברית של אמריקה, במטרה באמצעות "ידיים על" ידני טכניקות כדי לשפר את זרימת הדם ביומכניקה שינה נכונה, ללא שימוש בתרופות.

אוסטאופתיה ביססה את עצמה באוסטרליה בשנות ה -1940 המוקדמות, וכיום ישנם מעל 1100 תרגול בכל רחבי הארץ.

האגודה לאוסטאופתיה האוסטרלי (AOA) הוא הגוף שיא מקצועי Osteopaths באוסטרליה. AOA מייצג חבריה בדיון עם הממשלה וגופים סטטוטוריים אחרים משמש גם כמקור מידע עבור הקהילה והן אנשי מקצוע בתחום בריאות אחרים.

איך זה שונה דיסציפלינות רפואיות אחרות? מה הן התכונות של Osteopaths, בניגוד כירופרקטורים ופיזיותרפיסטים?

הפילוסופיה של אוסטאופתיה היא מה שמייחד אותו מתחומים רפואיים אחרים. עקרונות המפתח מבוססים על כל חלקי הגוף לתפקד ביחד באופן משולב. אם חלק אחד של הגוף היא מוגבלת, ולאחר מכן את שאר הגוף צריך להסתגל לפצות על זה, בסופו של דבר המוביל תנאים, דלקת וכאב, נוקשות בריאות אחרים. כאשר הגוף ללא הגבלות בתנועה, טיפול אוסטאופתי מסייע לגוף מזעור כאב, מורידה מתח ניידות רבה יותר לספק לגוף את ההזדמנות לרפא את עצמו.


0 Comments:

Post a Comment

<< Home